Категорії курсу Інфраструктура

Тип організації
 • Інфраструктура
 • Комерційні/бізнес
 • Наука/Освіта
 • Культура
 • ТГ
Тип курсу
 • Курс
 • Воркшоп
 • Вебінар
 • Семінар
Складність курсу
 • Початківець
 • Продвинутий
 • Експерт
Вартість
 • Безкоштовно
 • до 1000 грн
 • 1000-5000 грн
 • Більше 5000 грн
Фільтрувати
Підготовка проєктних заявок Горизонт Європа: теорія та практика

Підготовка проєктних заявок Горизонт Європа: теорія та практика

Автор: Назарій Андрущак Початок курсу: 6 вересня, 2022 (18:00)

Курс розроблено, щоб спрямувати слухачів на отримання та/або вдосконалення навиків підготовки та подачі проєктних пропозицій для пошуку шляхів фінансування професійної діяльності, підвищити рівень обізнаності в нових інструментах аналізу можливостей грантової діяльності.

11,500.00₴ 9,000.00₴
13238 Comments off
Грантові можливості програми Горизонт Європа

Грантові можливості програми Горизонт Європа

Автор: Проєктний офіс Національного університету “Львівська політехніка” Початок вебінару: постійно діючий Тип: запис вебінару

Організатори вебінару мають на меті активізувати проєктні ініціативи працівників закладів вищої освіти та науково-технічних установ і ознайомити учасників із можливостями грантової програми Горизонт Європа для фінансування їх науково-дослідних інноваційних робіт.

Безкоштовно
3453 Comments off
Вступ до стратегічного планування для територіальних громад з елементами адаптації до змін клімату

Вступ до стратегічного планування для територіальних громад з елементами адаптації до змін клімату

Автор: Андріян Фітьо Початок вебінару: постійно діючий Тип: Запис вебінару

Учасники отримають базову інформацію та знання яким чином підходити до підготовки стратегій збалансованого розвитку територіальної громади, а також розуміння того, як локальна стратегія розвитку впливає на доходи населення громади, на довкілля, на обороносноспроможність та енергетичну безпеку країни загалом.

Зараховано$ s студентів Безкоштовно
4594 Comments off
Вступ у проєктну діяльність

Вступ у проєктну діяльність

Автор: Назарій Андрущак Початок вебінару: постійно діючий Тип: Запис вебінару

На вебінарі Ви дізнаєтеся про основні підходи до написання проєктів, структуру проєктної пропозиції, вимоги до аплікаційних заявок та супровідних документів, формування команди, складання бюджету, аналіз критеріїв оцінювання проєкту. Семінар складається з теоретичного та практичного модулів.

Один студент зарахований 300.00₴
4565 1
Підготовка виграшного проєкту на програми Українського культурного фонду (УКФ)

Підготовка виграшного проєкту на програми Українського культурного фонду (УКФ)

Автор: Проєктний офіс Національного університету “Львівська політехніка” Початок вебінару: постійно діючий Тип: Запис вебінару

Вебінар присвячений огляду грантового сезону УКФ 2022 рік та розбору практичних аспектів підготовки та подання проєктної пропозиції на грантові програми Фонду. Всі учасники вебінару отримають можливість послухати рекомендації переможця УКФ 2020 року та розбір експертом школи підготовленої Вами заявки.

300.00₴
4958 1
Грантовий менеджмент від УКФ

Грантовий менеджмент від УКФ

Автор: Український культурний фонд (УКФ) Початок курсу: Постійно діючий Тип: професійний відеозапис

Мета курсу — підвищення професійних компетенцій проєктних менеджерів, що працюють у сфері культури та мистецтва. Курс “Грантовий менеджмент від УКФ” складається з 10 відеолекцій. Кожна з них присвячена окремій темі: від інструментів планування проєкту, розподілу ролей у команді до формування кошторису та управління ризиками.

Безкоштовно
5515 1
Пошук міжнародного партнера для проєктів

Пошук міжнародного партнера для проєктів

Вебінар спрямований на отримання навичок пошуку міжнародного партнера для проєкту із залученням пошукових систем, тематичних фільтрів та відпрацювання прикладів налагодження комунікації з потенційними партнерами. У всіх міжнародних проєктах повинен бути щонайменше один партнер із закордону. На вебінарі Ви дізнаєтесь де і як їх шукати.

Зараховано$ s студентів 300.00₴
3652 Comments off
Основи підготовки проєктів програми Горизонт Європа

Основи підготовки проєктів програми Горизонт Європа

Автор: Назарій Андрущак Початок вебінару: 5 травня, 2022 (16:00)

На цьому семінарі Ви ознайомитеся з можливостями програми Європейського Союзу Горизонт Європа та отримаєте навики у підготовці та поданні проєктних пропозицій в межах програми Горизонт Європа. Семінар розрахований для осіб, які вперше вирішили подаватися на цю грантову програму, і складається з теоретичного і практичного модулів. Під час семінару буде розглянуто типи та напрями фінансування проєктів, вимоги до аплікаційної форми та основні складові проєктної заявки, а також показано процес реєстрації на порталі Funding & Tender Opportunities з метою пошуку грантових можливостей та подання проєктних пропозицій.

Зараховано$ s студентів 300.00₴
3534 Comments off
Інвестиційний паспорт територіальної громади

Інвестиційний паспорт територіальної громади

Автор: Андріян Фітьо Початок семінару: 21 січня, 2022 (12:00)

Під час семінару буде детально розглянуто підходи до підготовки інвестиційного паспорту територіальної громади. Учасники отримають знання та навики основних підходів до підготовки проектів та стартапів спрямованих на розвиток територіальної громади.

300.00₴
3515 Comments off
Основи підготовки проєктів: від ідеї до реалізації

Основи підготовки проєктів: від ідеї до реалізації

Автор: Назарій Андрущак Початок курсу: 16 серпня, 2022 (18:30)

На цьому курсі ви дізнаєтеся про грантові можливості, їх пошук та особливості подання проєктів. Курс розроблено для осіб, які розпочинають свою проєктну діяльність у різних галузях. У короткий термін ви зможете отримати навики підготовки проєкту, розібратись із різними актуальними для Вас конкурсами, програмами та фондами, опанувати алгоритм заповнення аплікаційної форми – заявки, написати свій проєкт та знайти можливість його профінансувати.

Зараховано$ s студентів 8,000.00₴ 6,000.00₴
4216 Comments off
Напрям Жан Моне Програми ЄС Еразмус + (2021-2027)

Напрям Жан Моне Програми ЄС Еразмус + (2021-2027)

Автор: Проєктний офіс Національного університету “Львівська політехніка” Початок вебінару: постійно діючий Тип: відеозапис

На вебінарі ви дізнаєтеся про грантові можливості напряму Жан Моне програми Європейського Союзу Еразмус+ на 2021–2027 роки, який зорієнтований на участь закладів освіти в активізації євроінтеграційного дискурсу; сприяння досконалості євроінтеграційних студій; залучення закладів вищої освіти до дослідження євроінтеграційних процесів; поширення ідей Об’єднаної Європи.

Безкоштовно
3701 Comments off
Можливості програми Еразмус+ (2021-2027) для українських організацій

Можливості програми Еразмус+ (2021-2027) для українських організацій

Автор: GetGrant-School Початок: Чер 20, 2021 Тип: професійний відеозапис

Основний акцент курсу зосереджений на інформуванні потенційних аплікантів у газулі освіти та науки про можливості програми Еразмус+ на 2021-2027 роки, детального розгляду вимог до грантових можливостей та аналізу аплікаційних форми за вибраними напрямами, які відктриті для учасників з України.

Жодного студента не зараховано 4,000.00₴
2787 Comments off