Викладачі

Про школу

Цілі та завдання школи

Платформа GetGrant-School була створена з метою збору найфаховішої інформації, пов’язаної з проєктною діяльністю, на одному ресурсі. Відповідно, основна мета платформи – надати усім, хто шукає шляхи для підготовки чи реалізації проєкту, повний спектр послуг з організації проектної діяльності навколо втілення у життя своїх найамбітніших ініціатив.

Наша команда зорієнтована на надання послуг, які б зекономили Ваш час та дозволили отримати результат – готову проєктну пропозицію у чітко визначені строки за найбільш прийнятною для Вас грантовою програмою. Ваша виграшна пропозиція – критерій нашого успіху. Спільними зусиллями працюємо на результат, який задовольнить Ваші потреби.

Серед викладачі GetGrant-School – професійні тренери та діючі експерти грантових програм, які надають високоякісні матеріали для того, аби саме ви мали можливість покращити свої навики підготовки проєктних пропозицій та реалізувати свої найамбітніші проєкти. Для слухачів школи є можливість записатись на індивідуальну консультацію до експерта міжнародного рівня та прокачати свої знання й навички у більш інтенсивний спосіб – обравши курс чи семінар, організований GetGrant-School для українців.

НАШІ ВИКЛАДАЧІ

Перелік викладачів, які готові ділитися власним багаторічним досвідом

Назарій Андрущак

к.т,н, директор школи

Консультації по Горизонт Європа, Еразмус+, Комерційні та інфраструктуральні проєкти, Національний фонд досліджень

Андріян Фітьо

викладач

Проєкти для територіальних громад, бізнес-планування, соціологічні та маркетингові дослідження, формування інвестиційного паспорту територіальної громади